نحوه تایید ساعات کاری در TEMPO Timesheets

نحوه تایید ساعات کاری یا لاگ ورک
در TEMPO Timesheets

تایید حساب ها قبل از پرداخت:
-بستن حساب ها
اگر شما با افراد تیم خود در جیرا بر پروژه ای کار می کنید یا با جیرا سازمان خود را مدیریت می کنید TEMPO Timesheets به شما کمک می کند که تمام داده های مربوط به ساعات کاری افراد تیم را جمع آوری کنید، به طور خلاصه تمام ساعات کاری که به مسائل خود در جیرا اختصاص داده اند.

برای تایید ساعات کاری ابتدا باید این دسترسی به شما داده شود یعنی اگر شما ادمین تیم هستید یا مدیر گروه به شما این امکان را داده باشد شما می توانید ساعات کاری مربوط به تیم خود یا افرادی که به شما مربوط می شوند را تایید کنید.
اگر شما ادمین باشید یا همان امکان تایید ساعات کاری را داشته باشید ابتدا قبل از تایید حساب مورد نظر باید ببندید:
به طور مثال، اگر قرار است شما هر روز در یک ساعت معین یا هر ماه در یک روز خاص یا هر برنامه زمانی که دارید ساعات کاری را تایید کنید ابتدا باید ساعات کاری بازه مورد نظر را ببندید یعنی طوری که افراد تیم نتوانند ساعات کاری خود را قبل از تایید تغییر دهند،
به طور مثال اگر شما در ماه شهریور هستید و هنوز ساعات کاری مرداد را تایید نکرده اید حداقل می توانید ساعات کاری مرداد را قفل کنید تا امکان تغییر نداشته باشد.
petropars

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید بازه های زمانی که باز و بسته هستند را نمایش می دهد.
تایید حساب ها
اما پس از بستن حساب ها توسط ادمین یا مسئول حساب ها، حال زمان تایید آن ها می باشد.
در این نرم افزار شما می توانید انواع دسترسی به تایید حساب ها را داشته باشید، به طور مثال شما می توانید ساعات کاری روزانه یک نفر یا ساعات کاری افراد که روی یک مسئله خاص به طور مشخص کار کرده اند را تایید کنید.
petropars2
همانطور که در تصویر می بینید اگر حسابی توسط شخص رابط با ادمین تایید نشده باشد توسط نقاط قرمز که مقابل آن می باشد مشخص می باشد که این مهم می تواند شما از سردر گمی نجات دهد.
petropars3
همانطور که در تصویر بالا مشخص است شما می توانید با انتخاب حساب یا کاربری که می خواهید ساعات کاری آن را تایید کنید با Approve کردن، با سمت چپ تصویر به راحتی حساب را تایید کنید.
petropars4
همچنین این امکان وجود دارد که اگر به عنوان مثال شما از تایید حساب ها منصرف شده باشید یا به هر دلیلی بخواهید تغییری دهید به راحتی می توانید تایید خود را ابطال کنید.(بالا سمت چپ تصویر)
petropars5
همانطور که می بینید با تایید حساب یک نقطه ی سبز رنگ مقابل آن حساب نمایان می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>